Super Last Minute

Termín Super Last Minute je používán pro nabídku zájezdů za výrazně nižší ceny než jsou uvedené v katalogu dané cestovní kanceláře. Slevy se pohybují zhruba od dvaceti procent až k výrazným slevám. Zájezdy Super Last Minute jsou nabízeny vždy krátce před odletem, většinou se zajímavé slevy vztahují na termíny s odletem přibližně do týdne. Cílem Super Last Minute zájezdů je snaha zaplnit poslední nevyprodaná místa.

Ačkoliv ne všechny cestovní kanceláře nabízejí zájezdy označené Super Last Minute, zajímavé slevy na poslední neobsazená místa krátce před odletem, podobné Super Last Minute, nabízí většina z nich. Vyhledávané jsou především zájezdy Super Last Minute Řecko, Egypt, Tunisko, Španělsko, Chorvatsko a v neposlední řadě i super last minute Bulharsko. Novodobým trendem českých turistů jsou zájezdy typu super last minute all inclusive.Super Last minute zájezdy Egypt

Mezi nabízené Super Last minute zájezdy u většiny cestovních kanceláří patří jak pobytové zájezdy u moře, tak i oblíbené poznávací zájezdy, jakým je například zájezd s názvem: "Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře". Egypt - to je stříbřité moře, rozpálený písek pouště zalité sluncem nebo životodárný Nil, kde lze uskutečnit poznávací zájezdy po místech, kde se rodila civilizace.

Oblíbená letoviska

Oblíbená letoviska pro zimní a jarní dovolenou v Egyptě jsou Egypt Hurghada, Safaga, Makadi a na Sinjaském polostrově Sharm El Sheikh a Taba.